O FIRMIE

WIBO Sp. Z O.O. została założona w 2002 roku, wykonując zadania inwestycyjne i remontowe w zakresie robót ogólnobudowlanych, instalacyjnych, sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i elektrycznych wykonuje obiekty mieszkalne, użyteczności publicznej, produkcyjne, handlowe oraz infrastrukturę techniczną.

WIBO Sp. Z O.O. jest generalnym wykonawcą specjalizującym się w inwestycjach „pod klucz”. Wykonujemy wszelkie usługi budowlane począwszy od stanu surowego poprzez roboty wykończeniowe, a na zagospodarowaniu terenu skończywszy.

Zakres Usług

 1. Klimatyzacja

  Wybór klimatyzatora powinien być bardzo przemyślany. Zawyżona moc naraża Państwa na straty materialne im większa moc tym klimatyzator jest droższy i zużywa więcej energii, a zbyt mała moc powoduję przegrzewanie się sprężarki co prowadzi do jej uszkodzenia.

  Dbając o dobro naszego klienta  duży nacisk kładziemy właśnie na dobór  odpowiednich parametrów,  i zawsze tam gdzie świadczymy usługi związane z instalacją dobór robimy GRATIS.

 2. Instalacje elektryczne

  Podstawowa działalność WIBO to prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne. Ofertę uzupełniają prace ogólnobudowlane, brukarskie oraz cięcie betonu techniką diamentową, przewierty w stropach i ścianach, przeciski podziemne metodą bezwykopową.

 3. Wentylacja

  WIBO Sp. z o.o. Oferuje sprzedaż i montaż urządzeń wentylacyjnych. Z powodzeniem realizujemy wszystkie zagadnienia z dziedziny wentylacji. Zajmujemy się montażem rekuperatorów , central wentylacyjnych oraz wentylatorów Wszystko to oczywiście zgodnie z obowiązującymi normami , przy zachowaniu estetyki i szybkiego montażu.

Gwarancja Jakości

Gwarantujemy terminową realizację i wysoką jakość robót i usług oraz konkurencyjne ceny. We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Stosowane materiały posiadają wymagane opinie techniczne, atesty, dopuszczenia do stosowania.

Firma dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym do realizacji wszystkich zadań z zakresu budownictwa i instalatorstwa wod-kan, C.O. ,gazowego, wentylacyjnego, klimatyzacyjnego i elektrycznego.

Świadczymy kompleksowe usługi na terenie południowej Polski.

Na wszystkie roboty udzielamy gwarancji.